ETOPAN 500 mg Film Tablet Ağızdan alınır

KULLANMA TALİMATI ETOPAN 500 mg Film Tablet Ağızdan alınır. • • Etkin madde: Her bir film tablette 500 mg etodolak bulunur. Yardımcı maddeler: Laktoz monohidrat, 100 mesh, mikrokristalin selüloz, povidon, sodyum nişasta glikolat, laktoz monohidrat (Laktoz # 60), mikrokristallin selüloz, magnezyum stearat, Opadry OY S 30907 Mavi (Hidroksipropil metilselüloz, polietilen glikol 400, renk maddeleri (D&C sarısı (E104), FD&C (E133), FD&C kırmızısı (E129) ve titanyum dioksit (E171).

Bu ilacı kullanmaya başlamadan önce bu KULLANMA TALİMATINI dikkatlice okuyunuz, çünkü sizin için önemli bilgiler içermektedir. • • • • Bu kullanma talimatını saklayınız. Daha sonra tekrar okumaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Eğer ilave sorularınız olursa, lütfen doktorunuza veya eczacınıza danışınız. Bu ilaç kişisel olarak sizin için reçete edilmiştir, başkalarına vermeyiniz. Bu ilacın kullanımı sırasında, doktora veya hastaneye gittiğinizde doktorunuza bu ilacı kullandığınızı söyleyiniz. • Bu talimatta yazılanlara aynen uyunuz. İlaç hakkında size önerilen dozun dışında yüksek veya düşük doz kullanmayınız.

Bu Kullanma Talimatında: 1. ETOPAN nedir ve ne için kullanılır? 2. ETOPAN’ı kullanmadan önce dikkat edilmesi gerekenler 3. ETOPAN nasıl kullanılır? 4. Olası yan etkiler nelerdir? 5. ETOPAN’ın saklanması Başlıkları yer almaktadır.

1/8

Bir önceki yazımız olan ZYVOXID 600 mg film kaplı tablet Ağızdan alınır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arananlar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>