NOOTROPİL 800 mg film tablet Ağızdan alınır

KULLANMA TALİMATI

NOOTROPİL 800 mg film tablet Ağızdan alınır. • • Etkin madde: Her bir film kaplı tablette 800 mg pirasetam Yardımcı maddeler: Makrogol 6000 (toz), kolloidal anhidrus silika, magnezyum stearat, kroskarmeloz sodyum, Opadry OY-3445 turuncu [HPMC 2910 5 cP (E464), titanyum dioksit (E 171), Sunset sarısı FCF aluminyum lakı (E110), Makrogol 400] ve Opadry OY-S-29019 şeffaf (HPMC 2910 50 cP, Makrogol 6000) Bu ilacı kullanmaya başlamadan önce bu KULLANMA TALİMATINI dikkatlice okuyunuz, çünkü sizin için önemli bilgiler içermektedir. • • • • • Bu kullanma talimatını saklayınız. Daha sonra tekrar okumaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Eğer ilave sorularınız olursa lütfen doktorunuza veya eczacınıza danışınız. Bu ilaç kişisel olarak size reçete edilmiştir, başkalarına vermeyiniz. Bu ilacın kullanımı sırasında, doktora veya hastaneye gittiğinizde bu ilacı kullandığınızı doktora söyleyiniz. Bu talimatta yazılanlara aynen uyunuz. İlaç hakkında size önerilen dozun dışında yüksek veya düşük doz kullanmayınız.

Bu Kullanma Talimatında: 1. 2. 3. 4. 5. NOOTROPİL nedir ve ne için kullanılır? NOOTROPİL kullanmadan önce dikkat edilmesi gerekenler NOOTROPİL nasıl kullanılır? Olası yan etkiler nelerdir? NOOTROPİL’in saklanması

Başlıkları yer almaktadır. 1. NOOTROPİL nedir ve ne için kullanılır? NOOTROPİL, turuncu renkli, oblong, çentikli, N/N olarak işaretli film kaplı tabletler halindedir. Her kutuda 30 tablet bulunur. NOOTROPİL, nootropik ilaç grubundadır. Nootropikler, öğrenme, hafıza, dikkat ve farkındalık gibi bilişsel süreçleri, yatıştırıcı veya uyarıcı etki ile bağlantılı olmaksızın geliştirir.

Bir önceki yazımız olan COPEGUS ROCHE 200 mg film kaplı tablet Ağızdan alınır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arananlar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>