VENOTREX retard film kaplı tablet Ağızdan alınır

KULLANMA TALİMATI VENOTREX retard film kaplı tablet Ağızdan alınır. Etkin madde: Her bir tablet, triterpen glikozide eşdeğer 50 mg essin ihtiva eder. Yardımcı maddeler: Susuz kalsiyum hidrojen fosfat, Silika, susuz koloidal, Poli (etil akrilat, metil metakrilat, trimetil-amonyum etil metakrilat klorür)1:2:0.2; 150,000 (Eudragit RL 30D) / kuru maddesine karşılık gelen, Poli (etil akrilat, metil metakrilat, trimetil-amonyum etil metakrilat klorür)1:2:0.1; 150,000 (Eudragit RS 30D) / kuru maddesine karşılık gelen, Trietil sitrat, Polisorbat 80, Povidon K 25, Krospovidon, Magnezyum stearat, Hipromelloz (5 mPas), Makrogol 4000, Kırmızı demir oksit (E172), Sarı demir oksit (E 172), Titanyum dioksit (E171), Talk, Sakkarin sodyum,Vanilin içerir. Bu ilacı kullanmaya başlamadan önce bu KULLANMA TALİMATINI dikkatlice okuyunuz, çünkü sizin için önemli bilgiler içermektedir. • • • • • Bu kullanma talimatını saklayınız. Daha sonra tekrar okumaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Eğer ilave sorularınız olursa, lütfen doktorunuza veya eczacınıza danışınız. Bu ilaç kişisel olarak sizin için reçete edilmiştir, başkalarına vermeyiniz. Bu ilacın kullanımı sırasında, doktora veya hastaneye gittiğinizde doktorunuza bu ilacı kullandığınızı söyleyiniz. Bu talimatta yazılanlara aynen uyunuz. İlaç hakkında size önerilen dozun dışında yüksek veya düşük doz kullanmayınız.

Bir önceki yazımız olan COPEGUS ROCHE 200 mg film kaplı tablet Ağızdan alınır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arananlar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>