WİNCEF 180 mg/5 ml Oral Süspansiyon Hazırlamak İçin Kuru Toz Ağızdan alınır

KULLANMA TALİMATI WİNCEF 180 mg/5 ml Oral Süspansiyon Hazırlamak İçin Kuru Toz Ağızdan alınır. • Etkin madde: Oral süspansiyon hazırlandığında 5 ml’sinde 180 mg seftibuten (seftibuten dihidrat formunda) içerir. • Yardımcı madde (ler): Sakkaroz, sitrik asit, trisodyum sitrat, sodyum benzoat, ksantan zamkı, aerosil 200, magnezyum stearat aroma olarak çilek ve krem karamel aroması bulunmaktadır. Bu ilacı kullanmaya başlamadan önce bu KULLANMA TALİMATINI dikkatlice okuyunuz, çünkü sizin için önemli bilgiler içermektedir. • Bu kullanma talimatını saklayınız. Daha sonra tekrar okumaya ihtiyaç duyabilirsiniz. • Eğer ilave sorularınız olursa, lütfen doktorunuza veya eczacınıza danışınız. • Bu ilaç kişisel olarak sizin için reçete edilmiştir, başkalarına vermeyiniz. • Bu ilacın kullanımı sırasında, doktora veya hastaneye gittiğinizde doktorunuza bu ilacı kullandığınızı söyleyiniz. • Bu talimatta yazılanlara aynen uyunuz. İlaç hakkında size önerilen dozun dışında yüksek veya düşük doz kullanmayınız. Bu Kullanma Talimatında: 1. WİNCEF nedir ve ne için kullanılır? 2. WİNCEF’i kullanmadan önce dikkat edilmesi gerekenler 3. WİNCEF nasıl kullanılır? 4. Olası yan etkiler nelerdir? 5. WİNCEF’in saklanması Başlıkları yer almaktadır.

1   

Bir önceki yazımız olan COPEGUS ROCHE 200 mg film kaplı tablet Ağızdan alınır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arananlar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>